Miks osta naiste ja lasteriided riidekaupade e-poest?

03.08.2020
Miks osta naiste ja lasteriided riidekaupade e-poest?

Peame ennast usaldusväärseks ja kliendisõbralikuks ettevõtteks. Meie valikust leiad taskukohaste hindadega riideid lastele ja naistele. Lisaks on valikus lastele mänguasju ja naistele käekotte.

Meie eesmärk ei ole sulle midagi vägisi müüa. Soovime, et saaksid endale meie e-poest hästi sobivad riided. Tootekaardil olevad täpsemad mõõdud on kindlasti abiks sobiva riietuse leidmisel.

Sul on võimalus alati helistada ka meie kliendiinfo numbrile. Telefonile vastab Maarika, kes oskab väga hästi abiks olla sobiva toote ja suuruse leidmisel meie tootevalikust. Muideks, Maarika teab paljude meie klientide suuruseid peast ja saab seetõttu neile eriti hästi abiks olla.

Kui ikkagi juhtub nii, et saad meie e-poest endale näideks kleidi mis sulle hästi ei sobi siis NO STRESS!!! Saad selle meile 14 päeva jooksul tasuta tagasi saata.

Meie jaoks on tähtis ka kiirus. Postitame sinu ostud alati samal, hiljemalt järgmisel tööpäeval Smartposti või Omniva pakiautomaati. Paki teekonna jälgimiseks saadame sulle e-mailile koodi. Parimal juhul saad täna meie e-poest ostetud riideid homme juba reaalselt kanda. Sõltumata paki suurusest on postitamine alati ühe hinnaga milleks on täna 2.80€. Kõik 40€ ja suuremad ostud meie e-poes postitame sulle eesti piires tasuta.

Pakume oma sortimendis olevatele toodetele alati võimalikult parimat hinda. Registreeri ennast meie e-poe www.riidekaubad.ee kasutajaks ja saad oma ostukorvi 5% veelgi soodsama hinnaga. Meeles peab pidama vaid seda, et juba soodushinnaga toodetele lisaallahindlus ei kehti.

Oleme sinu jaoks alati olemas ja vastame sinu päringutele ja kirjadele võimalikult kiiresti. Oleme sulle alati mõne aja möödudes pärast viimast ostu kirjutanud ja küsinud kuidas sa oma ostudega rahule jäid. Need ei ole niisama moepärast saadetud kirjad. Meid tegelikult ka huvitab kuidas sa oma uute riiete ja käekotiga rahule jäid. Samuti on väga oodatud ka sinu tagasiside, kuidas me saaksime oma teenust sinu jaoks veelgi paremaks muuta.

Kas sa ütled meile?

 

Päiksest :)